Torbalı Web Tasarım

Torbalı Web Tasarım

Torbalı Web Tasarım, müşterileri için ihtiyaç duydukları özel çözümler sunar. Güncel web tasarım araç ve trendleri kullanılarak tasarlanan web siteleri siz müşterilerimizin prestijini arttırdığı gibi, kurumsal kimliğinizi de zenginleştirir. İstanbul web tasarım; hazırlanacak olan web tasarım projelerini müşterilerin kriterleri doğrultusunda modelleme yaparak yapım aşamasını başlatır.

Web Tasarım Süreci Nasıl Başlar?

– Öncelike hedef müşteri kitlensinin keşfedilir ve ihtiyaçlar belirlenir.
– Toplanan verilere göre çözüm önerisi geliştirilir.
– Proje teklif ve onayı sunulur.
– Genel site tasarımı ve alt sayfalar ön taslak olarak onaya gönderilir.
– Yönetim paneli ve kullanıcı arayüzü kodları geliştirilir.
– Onaylanan tasarım ve arayüz kodları entegre edilir.
– Veriler girilir ve site yayına hazırlanır.
– Test yayınından sonra web sitesi tamamen yayına verilir.

Web Yazılım

Torbalı Web Tasarım , Web yazılım çözümlerimiz; insan hatalarını sıfıra indiren, uygulama ve yorumlama açısından son derece profesyonel ve pratik olan web tabanlı yönetim yazılımları hazırlamaktadır.

Hangi alanda faliyet gösterirseniz gösterin işinizin problemsiz ve sistematik bir şekilde büyümesi için projelerinizi, işlemlerinizi, görevlerinizi, müşterilerinizi ve görevlerinizi doğru bir şekilde yönlendirecek, takip edecek ve hataları minimuma indirecek bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız.

Ürünlerimiz, şirketlerin ve işletmelerin faaliyetlerini personele bağımlı olmadan kusursuz, güvenli ve hızlı sürdürülebilmesini amaçlayan, yeni bir kurumsal yapı oluşturarak esas olarak ‘verimliliği arttırma’ prensibine dayanarak hazırlanan özgün projelerden oluşmaktadır.

Kayıt ve işlem gerektiren tüm uygulamalarınız profesyonel web yazılımı ile artık kusursuz, güvenli ve çok hızlı!