Şengün Web Tasarım

Müşteri odaklı çalışan, önce müşterisini dinleyen, isteklerini tek tek not alan, sonra yılların deneyimi ile kendi fikirlerini ortaya koyan ve karşılıklı görüş alışverişini harman yaparak istenilenin daha üstünde güzellikleri müşterilerine sunmanın bilinci ile çalışan bir web tasarım firmasıyız.

Web Tasarım İlkemiz:

Tüm kurum ve kuruluşların hedef pazarına uygun yapıda dinamik çözümler oluşturmak. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel; kolay kullanılabilen, doğru yönlendirmelerin yapıldığı web tasarım çatısını kurmak. Müşterinin bilinçlenmesi açısından gerekli tüm teknik bilgileri ve yönlendirmeleri anlaşılır bir biçimde müşteriye sunmak. Tasarım kriterlerini nelerin etkileyeceği hakkında müşteriyi bilgilendirmek.


Web Tasarım Politikamız

Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek, zaman ve teknolojiye ayak uydurmak için, bilişim dünyasını an-be-an takip ederek yeni gelişmeler ve uygulamaları siz müşterilerimize sunmayı hedeflliyoruz. En güzel  reklamı  sizlerin  yaptığı biliyoruz. Bu yüzden % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.


Siz Değerli Müşterilerimize Notumuz

Web tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde; web tasarım firmaları ile yaptığınız görüşmelerde bolca soru sormaktan çekinmeyiniz. Özellikle fiyat alırken, hangi nitelikler için fiyat aldığınız konusunda ayrıntılı bilgi edinmeye gayret gösterin. Aldığınız teklif fiyat içine hangi ürün ve özelliklerin dahil olduğunu öğrenerek kıyaslama yapmaya özen gösterin. Doyurucu bilgi ve tecrüye sahip kişiler ve kurumlar olmalarına kanaat getirdikten sonra siparişinizi vermenizi tavsiye ediyoruz. Biliyoruz ki; İLETİŞİM bilgiden çok daha fazla önem kazanarak, pozitif bir enerji doğurmaktadır. Doğru iletişim kurulmadan doğru ürüne ulaşılamaz.

10 Yıllık web tasarım bilgi ve tecrübesi ile işimizi gerçek anlamda iyi yapmayı hedef edinmiş anlayış ve ahlakla çalışmalarımıza devam ediyoruz.


HTML/CSS
Design
WordPress
Photoshop